Kişisel Kullanım

Kişisel Çalışma

Adli yargı, idari yargı, Yargıtay, Danıştay, ceza evleri gibi zabıt katibi ihtiyacı olan tüm birimlerde KatipTest programı kullanılabilmektedir. Şu an neredeyse tüm Türkiye genelinde bir kaç birim haricinde, KatipTest programı ile uygulama yapılmaktadır.

Adayların bir çoğu sınav öncesi rahatlıkla 90 kelimenin üzerine yazabilmesine rağmen sınav sırasında farklı bir ortamla karşılaşmasından dolayı, sınavda barajı geçememektedir.

Bu durumun üstesinden gelinebilmesi amacı ile yoğun talep üzerine KatipTest programının adayların kendi evlerinde çalışabilmesi için Kişisel Çalışma ekranı hazırlanmış ve küçük bir ücret karşılığı adaylara sunulmuştur.

Programı evinde kullanıpta sınava giren bir çok adaydan, sınav sırasında heyecanlanmadıkları, streslerini yendikleri ve başarılı oldukları yönünde dönüşler almaktayız.

Sizde evinizde veya bulunduğunuz ortamda, sınav ortamını hazırlamak ve sınavda kullanılan programı edinmek isterseniz lütfen katiptest@hotmail.com adresine programı kişisel çalışma için edinmek istediğinizi belirtir bir mail atınız. Programı bu şekilde satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda, https://www.dekovasyon.com/urun/katiptest-programiadresinden, kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme yaparak ta ürünü satın alabilirsiniz.

Programın kurulumu için buraya tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Programımızla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen katiptest@hotmail.com a sorularınızı iletiniz.